167Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

SesliChat Tasarımları

Arkadaşlar sesli chat sitelerinde sohbet paneli kadar sitenin giriş yani kullanıcıları karşıladığı sayfada önemlidir. Çoğu kullanıcı daha henüz sistemi kullanmaya başlamadan giriş sayfasına bakarak ön yargılı davranabiliyor. Özellikle mobil cihazlarda girişlerin daha da artmasıyla sayfa tasarımının önemi kat kat artmaktadır. Peki kaliteli bir seslichat sitesinin tasarımı nasıl olmalıdır.

Öncelikle en önemli özellik sitemizde görmüş olduğunuz gibi mobil olmalıdır. Şuan mobilden giriş yapıp içerikleri rahat bir şekilde okuyabiliyorsanız bu sayfamızın mobil özellikli olduğunu gösterir. Sayfa renk uyumu ne abartı nede iç karartıcı olmamalıdır. Tavsiyemiz benzer renklerin kullanılmasıdır. Tasarım sonrası yapılan bir hatada pop-up reklamlarının olmasıdır. Çoğu kullanıcı o reklamları virüs olarak görüp sistemden uzaklaşma kararı alır. Zaten biliyorsunuz ki maalesef o reklamların çoğu da virüs niteliğindedir. Kısacası en iyi sesli chat sitesi tasarımı kullanıcı ve Google dostu olmalıdır. Seo puanı berbat olan bir tasarım hiç bir şekilde olumlu bir etki yaratmaz.

Sitemizin giriş sayfası ile ilgili gördüğünüz tüm olumsuzlukları bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz. Sizlere daha yararlı bir sayfa ile hizmet sunabilmemiz için görüşleriniz bizler için önemlidir. Tüm ziyaretçilerimize iyi sohbetler dileriz.

Yazar :
28 Tem Ctesi 10:52
168 Görüntüleme

Tags:


Gönder

Popüler Yorumlar

BU ALAN ADI SATILIKTIR.İLETİŞİM TEL: 0544 404 84 86
+