Mahsuntur.Com Gezegenler Arası Kamyon Damperinde Tur Şirketi

İnternet fenomenlerinden olan youtuber röportaj adam Mahsunexpress.com projesinden sonra Mahsuntur.com projesi ile tekrar YouTube’u yerinden oynattı. Yaptığı makaralar ve haberlerle taşak geçerek yapmış olduğu videolar ile Türkiye’nin sevilen Bir ismi haline gelen röportaj adam Mahsun, açmış olduğu yeni internet sitesinde yine yüzümüzü güldürdü.

Mahsuntur.Com ‘ da Yapabilecekleriniz 

Sırt çantanı al, çadırını al, otostop çekmek yerine gitmek istediğin yere yol üstündeki arkadaşlarımız seni alarak bıraksın. Bire bir deneyim. İsteyene taciz deneyimi.

Adana’yı hiç böyle görmediniz. En girilmedik sokaklara girip sizleri tarifsiz bir Adana turuna çıkarıyoruz. Heyecana hazır olun. 2 yol kavgası garantili.

Nostaljik bir tura ne dersiniz ? Şener Şen taklidi yapan arkadaşımız eşliğinde size kamyon kasasında Avrupa turu yaptırıyoruz.(İstanbul içinde)Orijinal Bulgar Gümrük Memuru içerir.

Mahsuntur.Com Giriş için Tıkla

İlgili Aramalar:

https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1823 l670DozhUIXEFtZDZVz6k5DQYSKeQeFF2Q91A8HdOs3Hd_I6IJ4YKY0P-uKuYMkX 0d317a2bc50ca3c6a3d5aefcba01aec62c5bd7ee&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir